درباره آراز جام بالکن

کشور ایران با سابقه دیرین معماری و شهرسازی از معدود کشورهایی است که در ساخت خانه ها و محل های سکونت از دیرباز به عناصر تاثیرگذارو کاربردی در فضای خانه ها به آن توجه میشده است. از جمله این عناصر تاثیرگذار ایوان بوده است. تلفیق هنرهای معماری و سنتی ایرانی در ایوان ها به وجود آورنده فضایی میشد که صاحب خانه میتوانست در آن قدم بزند ، بنشیند و فضایی مناسب برای استراحت و مشاهده زیبایی های حیاط منزل داشته باشد. در ضمن فضای ایوان محلی برای چیدمان گلدان های زیبا و سایر عناصر بصری که در بهتر دیده شدن ساختمان نقش اساسی ایفا می کرد. همزمان با رشد جهانی شهرسازی ، در ایران نیز با توجه به موقعیت شهری از نظر فرهنگ استانی و بومی و کوچک شدن فضا و متراژ خانه ها و تراکم جمعیت شهرنشینی ، ایوان های بزرگ و سنتی جای خود را به بالکن های کوچک داده است.

لذا مهندسان و معماران هر یک ایده های خود را در این زمینه روانه بازار کردند و امروزه سیستم های ریلی و بالکنی تمام مشکلات مربوط به زیبایی ساختمان ها هم از نمای بیرونی و هم از فضای داخلی ساختمان حل کرده است.

گروه تولیدی آرازجام  با بیش از یک دهه سابقه کار درخشان و انجام پروژه های بزرگ شهری در زمینه سیستم های ریلی بالکنی و با ارائه سایر خدمات معماری ساختمانی در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید. با امید بهروزی هرچه بیشتر کشور عزیزمان ایران.

 

جهت دریافت مشاوره و کارشناسی رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.