گارانتی بی قید و شرط ۲۴ ماهه

در ساخت سیستم های شیشه بالکن ریلی آراز جام از بهترین نوع آلومینیوم و برند های معتبر وارداتی استفاده شده و یراق چرخ اورجینال استفاده میشود که سهولت استفاده باز و بست راحت و روان را در بر دارد و این موضوع ارائه پشتیبانی و گارانتی بی قید و شرط ۲۴ ماهه کتبی سیستم های اجرا شده شرکت اراز جام را به مشتریان گرامی میسر نموده است.

پشتیبانی

 

در ضمن واحد پشتیبانی و خدمات فنی پس از فروش شرکت هر گونه مشکلات و باز بینی های ثانویه پیش آمده در مرور زمان سیستم ها را رصد نموده و پاسخگویی تمامی نیاز های پیش امده را می باشد.

این روند ما را به قله های بلند موفقیت و قرار گرفتن در پیشتازی میزان فروش این نوع سیستم ها در کشور عزیزمان ایران را حاصل نموده و به جرات میتوان گفت اولین مجموعه ای هستیم که با افتخار اعلام میکنیم در ۱۱ استان کشور حضور موفق و جدی داریم و مسافت و هیچ عامل دیگری باعث نمیشود که این خدمات را به کلیه هموطنان در اقصی نقاط کشور چه با فروش مستقیم و یا از طریق نمایندگان فروش استانی ارائه نماییم.

 

ضمانت بهترین قیمت و خرید بدون واسطه

با تماس به هر روش موجود ارائه شده در سایت و راه های ارتباطی با ما منجر به خرید سیستم های مطمئن و قیمت مناسب و رقابتی محصولات ما خواهد شد چون خریدی بدون واسطه و از تولید کننده واقعی خواهید داشت که در مرور با استفاده و بهر برداری از آن لبخند رضایت و محبوبیت و تبلیغ سینه به سینه شما مشتریان گرام را برای مجموعه قدرتمند آراز جام در پی خواهد داشت.

به امید روزی که در هر شهر و استان کشور با ذکر اسم و آوازه شرکت آراز جام انبوهی از مشتریان با رضایتی وصف ناشدنی تمجیدی شایسته داشته و لبخندی توام با رضایت بر لبان مبارکشان شکل بگیرد.