ایجاد اتاق شستشو در خانه با جداسازی فضای استحمام

ایجاد اتاق شستشو در خانه با جداسازی فضای استحمام

یکی از کارهایی که می توانید در طراحی دکوراسیون خانه خود انجام دهید ، اختصاص یک محیط هر چند کوچک برای اتاق شستشو و رخت شویی است. این اتاق یکی از اتاق های کاربردی در منزل شما خواهد بود که برای شستن و خشک کردن لباس ها می توانید از آن استفاده کنید. همچنین با قرار دادن باکس ‌، شلف یا کمدهایی می‌توانید فضایی برای نگه‌داری وسایل بهداشتی مانند دستمال ، حوله‌ها ، شوینده ، خوشبوکننده و حتی جایی برای نگه‌داری لباس و کفش خود ایجاد کنید تا این وسایل در سایر قسمت های خانه جایی را اشغال نکنند.

 

ایجاد اتاق شستشو در خانه با جداسازی فضای استحمام

 

حال اگر خانه شما این اتاق را نداشته باشد چگونه می توانید با کمترین هزینه این مکان را در خانه خود ایجاد کنید؟

اگر در خانه شما قسمت خاصی برای اتاق شستشو تعبیه نشده و تصمیم دارید ماشین لباس شویی را در قسمتی از خانه جا بدهید چه جایی می توانید بهتر از فضای حمام برای این کار باشد؟ برای دانستن چگونگی انجام این کار با ما همراه باشید.

 

ایجاد اتاق شستشو در خانه با جداسازی فضای استحمام

 

دیواره دوش‌ و کابین دوش آرازجام

با جدا کردن فضای استحمام از دیگر بخش‌های سرویس بهداشتی یا حمام می‌توانید از این فضا به صورت بهینه استفاده کنید. این مزیت به خصوص در آپارتمان‌های کوچک بسیار کاربردی است زیرا برای فضای سرویس بهداشتی کاربری‌های متفاوت ایجاد می‌کند. از جمله اینکه می‌توانید ماشین لباسشویی را به این قسمت اضافه کنید تا از آن به عنوان اتاق شستشو (لاندری) هم استفاده نمایید.
وجود شیشه جدا کننده بین فضای استحمام و سایر بخش‌ها از پخش شدن آب و زنگ زدن و خوردگی شیرآلات و روشویی و… جلوگیری می‌کند. همچنین درزگیرهای مخصوص که توسط گروه صنعتی آرازجام نصب می‌شوند مانع نفوذ بخار هستند.

 

ایجاد اتاق شستشو در خانه با جداسازی فضای استحمام

 

مزایای استفاده از دیواره دوش‌ و کابین دوش آرازجام

جدا کردن اتاق دوش با استفاده از شیشه‌های مات یا طرح‌دار زیبا و منحصر‌به‌فرد آرازجام امکان استفاده‌ بهینه از فضای سرویس بهداشتی را فراهم می‌کند.

کابین و دیواره‌ دوش از پخش شدن و ریختن آب هنگام استحمام در دیگر قسمت‌های سرویس بهداشتی جلوگیری می‌کند.

– امکان انتخاب انواع مختلف شیشه، رنگ‌بندی متنوع پروفیل‌ها و یراق آلات و انتخاب طرح‌های مختلف سندبلاست برای حکاکی روی شیشه‌ها.

– می‌توان با قرار دادن ماشین لباسشویی و سبدهای لباس، از این فضا به عنوان لاندری (اتاق شستشو) هم استفاده نمود که در این صورت سرویس بهداشتی کاربرد سه منظوره پیدا می‌کند.

– ا قرار دادن باکس‌، شلف یا کمدهایی می‌توان فضایی برای نگه‌داری وسایل بهداشتی مانند دستمال،شوینده، خوشبوکننده و… ایجاد نمود.

– تنوع طرح و رنگ پروفیل، انواع شیشه و طرح‌های سفارشی با کابین دوش‌های آرازجام.

– قابلیت نصب و اجرا در منازل مسکونی، ویلا، هتل

– امکان طراحی و اجرا حتی برای فضاهای کوچک

– اجرا و نصب در حداقل زمان و بهترین کیفیت و قیمت مناسب .

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *