خرید بالکن شیشه ای در تبریز (نقد و اقساط)

بالکن شیشه‌ ای به بالکن‌هایی که برای پوشاندن آن از شیشه استفاده می‌گردد، گفته می‌شود. در نصب شیشه بالکنی به دلیل مجاورت شیشه با هوای بیرون و داخل ساختمان باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد، تا در صورت ایجاد تغییرات آب و هوایی و یا اصابت شی از خارج به شیشه آسیبی به آن وارد نگردد. به همین دلیل از شیشه بالکنی تاشو از نوع شیشه سکوریت مقاوم رامادُر استفاده می‌شود.

خرید بالکن شیشه ای

چرا از آرازجام خرید کنیم؟

DELIVERY

ارسال به سرتاسر ایران

24HR

پشتیبانی ۲۴ ساعته

QUALITY

تضمین کیفیت

bestprice

بهترین قیمت ها

محصولات ما در یک نگاه

سیستم اسلایدینگ
آلاچیق شیشه ای
کابین دوش
بالکن شیشه ای
شیشه بالکن

مزایای بالکن شیشه ای آرازجام

با استفاده از شیشه بالکن های آرازجام می توان در فصول مناسب سال، سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد استفاده کرد. با بسته شدن شیشه های متحرک مانع از ورود پرندگان و گرد و غبار و حشرات موذی به داخل بالکن می شود. همچنین علاوه بر موارد گفته شده، بالکن شیشه ای ظاهری زیبا به ساختمان ها می بخشد و با مات کردن شیشه ها مانع دید می شود. برای خرید بالکن شیشه ای در تبریز می‌توانید با آرازجام تماس بگیرید.

قیمت شیشه بالکن به چه عواملی بستگی دارد؟

شیشه بالکن ها با توجه به نوعشان و همچنین یراق آلات و مواد و … که در آن ها به کار برده می شود و با توجه به تولید داخلی یا وارداتی بودن محصولات آن و کیفیت محصولات قیمت های مختلفی دارند. علاوه بر موارد گفته شده عوامل دیگری نیز بر روی قیمت نهایی آن ها تاثیر می گذارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

  • اندازه و متراژ و ابعاد محل مورد نظر
  • مدل شیشه به دو صورت کشویی و لولایی می باشد و همچنین فریم دار بودن یا فریم لس بودن آن ها
  • رنگ و میزان ضخامت و کیفیت محصولات و یراق آلات به کار برده در آن
  • جنس شیشه اعم از سکوریت، معمولی یا لمینت
  • حمل و نقل و نصب و اجرای آن
با توجه به نوسانات قیمت ارز و مواد اولیه، جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

شماره تماس :

6423 110 0914
خرید بالکن شیشه ای

سوالات متداول

برای نصب بالکن شیشه ای تقریبا چقدر زمان مورد نیاز است؟

پروسه آماده سازی سیستم شیشه بالکن در شرکت آراز جام حدود ۱۵ روز بطول می انجامد. اما نصب بالکن شیشه ای در محل پروژه به متراژ و شکل بالکن بستگی دارد. این زمان میتواند از نصف روز تا حداکثر ۲ روز متغیر باشد.

مقاومت شیشه بالکن تا چه حد است؟

مقاومت بالکن شیشه ای با توجه به نوع یراق آلات و پروفیل به کار رفته در سیستم و علی الخصوص ضخامت و جنس شیشه تهیه شده که معمولا از نوع سکوریت نشکن می باشد میتواند متفاوت باشد. البته هر چه مقاومت سیستم از هر نظر بالا باشد به همان نسبت فاکتور امنیتی سیستم بالاخص در طبقات پایین تر آپارتمانها بالا می رود. بالکن شیشه ای آراز جام نیز در برابر بادها و طوفان های شدید در مناطق باد خیز و برج های بلند مقاومت بالایی داشته و با توجه به کیفیت مواد اولیه مصرف شده از هر لحاظ گارانتی های لازم در این زمینه را ارایه می دهد.

برای نصب کابین دوش تقریبا چقدر زمان مورد نیاز است؟

برای آماده سازی سیستم کابین دوش آراز جام نیز همانند سیستم شیشه بالکن، حدود ۱۵ روز زمان لازم است. اما نصب آن در محل اجرا، بسته به شرایط محیطی و فیزیکی محل، حدود ۲ الی ۵ ساعت طول می کشد.
سوالات متداول