ویدیوهای زیر در دو قسمت آماده شده که مراحل مونتاژ ، نصب و پیاده سازی شیشه بالکن و یراق آلات آن را به شکل خیلی ساده نشان می‌دهد.

 

قسمت اول – مونتاژ پنل ها ، پروفیل ها و چرخ ها

در این قسمت مونتاژ پنل های شیشه ای ، پروفیل ها و چرخ ها نشان داده شده است. گروه تولیدی آرازجام با هدف جلب رضایت مشتریان محترم مراحل نصب و اجرا را در حداقل زمان ممکن انجام میدهد.

پس از بازدید از محل موردنظر شما و انجام اندازه گیری‌های لازم، تعداد و ابعاد صفحات شیشه‌ای توسط مشاورین ما به دقت محاسبه شده و تحویل گروه مونتاژ مستقر در کارخانه آرازجام میشود تا مراحل مونتاژ در کارخانه انجام شود.

در این مرحله، مونتاژ پنل‌های شیشه سکوریت 8 میلیمتری با بالاترین دقت و با استفاده از پروفیل‌ها و یراق‌آلات خارجی توسط متخصصین آرازجام انجام می‌شود. انجام این مرحله نیازمند ظرافت خاصی‌ست زیرا محصول نهایی که شما مشتری عزیز استفاده خواهید کرد در این مرحله آماده می‌شود، که تکنسین‌های مجرب آرازجام با مهارت خود زیبایی و کیفیت و ظرافت را فراهم می‌کنند. به همین دلیل است که سیستم‌های ریلی آرازجام بالاترین کیفیت را در بین رقبا دارا است.

 

 

قسمت دوم – اتصال درزگیرهای مخصوص

در این قسمت اتصال درزگیرهای مخصوص و آماده‌سازی پنل‌های شیشه‌ای به تعداد لازم، نصب پروفیل‌های پایه در محل مورد نظر نشان داده شده است.

پس از اتصال پروفیل‌ها و چرخ‌ها در قسمت یک، در این قسمت درزگیرهای مخصوص نیز در کارخانه به شیشه‌ها متصل می‌شوند تا هنگام بسته بودن، سیستم نسبت به نفوذ آب و گرد و غبار عایق باشد.

 

 

مراحل ۱ و ۲ برای هر تعداد پنل شیشه‌ای که نیاز باشد انجام می‌شود. گروه صنعتی آرازجام این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده که بتوانند نوع شیشه دلخواه خود را انتخاب کنند و یا بر روی شیشه‌ها طرح سفارشی بزنند. نوع شیشه‌ها میتواند دودی، ساده، رفلکس، آینه‌ای و مات باشد.

آماده سازی محل نصب

مرحله بعدی آماده سازی محل نصب است. پروفیل‌های ثابت با اندازه مشخص در محل موردنظر با استحکام و محاسبات دقیق نصب می‌گردند. از ویژگی‌های منحصر به فرد پروفیل‌های مورد استفاده آرازجام این است که شما مشتری عزیز می‌توانید پروفیلی انتخاب کنید که از لحاظ رنگ با دکوراسیون و نمای ساختمان شما هماهنگ باشد. همچنین استحکام بالای این پروفیل‌ها طول عمر زیادی را برای سیستم مورد نظر شما فراهم می‌کند.⁦

به این ترتیب آرازجام با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، با ارائه محصولات متنوع، کیفیت فوق‌العاده و قیمت مناسب توانسته‌ است بزرگترین گروه تولیدی در زمینه سیستم‌های شیشه‌ای باشد که بیش از ده سال تجربه تولید اجرای هزاران پروژه را در سطح کشور دارد⁦.

 

ویدیوهای بیشتر در مورد شیشه بالکن و یراق آلات مربوط به آن را می توانید در صفحه اینستاگرام ما دنبال کنید.